Superior 1-5

Apartament dla 1-5 osób + dodatkowo 1-2 małych dzieci (poniżej 3 lat). W sypialni jest miejsce na jedno łóżeczko dziecięce. W salonie jest miejsce na drugie łóżeczko dziecięce.

Apartamenty Superior to idealna oferta dla osób które cenią sobie otwartą przestrzeń i możliwość nieograniczonego kontaktu ze światem dookoła. Atutem, który wyróżnia apartamenty Superior są bowiem tarasy lub balkony, idealne na gorące dni, wieczory, by zjeść przygotowany w aneksie kuchennym posiłek, wypić kawę lub zjeść lody przy orzeźwiającym wietrzyku.

Łóżko małżeńskie o wymiarach – 160 cm x 200 cm znajduje się w sypialni. Osobna łazienka (en suite) jest tam przewidziana do prywatnego użytku.

Natomiast w aneksie sypialnym znajduje się jednoosobowe łóżko (80 x 190 cm), a sofa z funkcją spania znajduje się w salonie (140 cm x 195 cm – funkcja spania).

Cena od 280:- pln / noc za jedną lub dwie osoby (dodatek 100:- za każdą dodatkową osobę / noc, oraz jednorazowo 50:- za łóżeczko dziecięce).

W apartamencie obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Standard 1-4

Pokój dla 1-4 osób + dodatkowo małe dziecko lub małżeństwo z 1-2 małymi dziećmi (poniżej 3 lat).

Komfortowy salon o niepowtarzalnym klimacie, który tworzą starannie dobrane detale wystroju wnętrza. W salonie znajduje się przytulna cześć sypialniana z łóżkiem małżeńskim o wymiarach 160 x 200 cm, jak również sofa z funkcją spania (150 cm x 200 cm – funkcja spania).

Salon może również służyć jako pokój dzienny, z sofą, rozkładaną ławą kawową / stołem jadalnym dla 4 osób, aneksem kuchennym, biurkiem, łazienką, balkonem oraz z 50” telewizorem.

Cena od 180:- pln za jedną lub dwie osoby / noc, (dodatek 100:- za każdą dodatkową osobę / noc, oraz jednorazowo 50:- za łóżeczko dziecięce).

W pokoju obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Superior 1-4

Apartament dla 1-4 osób + dodatkowo 1-2 małych dzieci (poniżej 3 lat). W sypialni jest miejsce na dwa łóżeczka dziecięce.

Apartament Superior to idealna oferta dla osób które cenią sobie otwartą przestrzeń i możliwość nieograniczonego kontaktu ze światem dookoła. Atutem, który wyróżnia apartamenty Superior są bowiem tarasy lub balkony, idealne na gorące dni, wieczory, by zjeść przygotowany w aneksie kuchennym posiłek, wypić kawę lub zjeść lody przy orzeźwiającym wietrzyku.

Łóżko małżeńskie o wymiarach – 160 cm x 200 cm znajduje się w sypialni. Natomiast sofa z funkcją spania znajduje się w salonie (140 cm x 195 cm – funkcja spania).

Cena od 280:- pln / noc za jedną lub dwie osoby (dodatek 100:- za każdą dodatkową osobę / noc, oraz jednorazowo 50:- za łóżeczko dziecięce).

W apartamencie obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Delux 1-6

Apartament dla 1-6 osób + dodatkowo 1-2 małych dzieci (poniżej 3 lat).

Apartament Delux to idealna oferta dla osób które cenią sobie otwartą przestrzeń i piękne widoki. Atutem, który wyróżnia apartament Delux jest wspaniała atmosfera apartamentu, trzy balkony, idealne na gorące dni, wieczory, gdzie można wypić kawę lub zjeść lody przy orzeźwiającym wietrzyku, a zarazem delektować się pięknymi widokami. Wielkość apartamentu, w tym dwie wygodne łazienki zapewniają całkowity komfort, nawet 6 osobom.

Łóżko małżeńskie o wymiarach – 160 cm x 200 cm znajduje się w sypialni.

Dwie sofy, każda z funkcją spania (150 cm x 200 cm – funkcja spania) znajdują się w salonie.

Cena od 440;- pln za jedną lub dwie osoby / noc, (dodatek 100:- za każdą dodatkową osobę / noc oraz jednorazowo 50:- za łóżeczko dziecięce).

W apartamencie obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Standard 1-2

Dość mały, aczkolwiek komfortowy pokój o niepowtarzalnym klimacie, który tworzą starannie dobrane detale wystroju wnętrza. Jest tam pełna uroku przytulna sypialnia z łóżkiem o wymiarach 140 x 200 cm. Pokój może również służyć jako pokój dzienny, ze stołem jadalnym dla dwóch osób, aneksem kuchennym, łazienką oraz z 50” telewizorem.

Pokój w wersji Standard przeznaczony jest dla jednej – dwóch osób.

W pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.